Piotr Stanisław Król
CZY TĘDY NA WYSPY SZCZĘŚLIWE...

Strona Główna

O Autorze

Wysepki

Recenzje

RETINA-FORUM

Okładka książki pt. Czy tędy na wyspy szczęśliwe...
Ciekawe Linki

LITERACKA KOALICJA MAŁŻEŃSKA
którą warto odwiedzić!

www.jansiwmir.com
Siwmir jest dwuosobowy. Składa się z części żeńskiej jing oraz części męskiej jang. Czasami odwrotnie. Dlaczego zdecydowaliśmy się na pseudonim? Tylko i wyłącznie z jednego powodu - żeby móc zaczynać każde zdanie: "My, Jan Siwmir...".
My, Jan Siwmir, projektujemy wnętrza, biżuterię i stroje, namiętnie fotografujemy wszystko, co się rusza (z wyjątkiem ludzi), zaczytujemy się kryminałami, a męska część ma nawet uprawnienia masażysty. Rzeczywistość dojadła nam już w taki sposób, że jedynym wyjściem jest ucieczka w literaturę. Czytanie przestało wystarczać, dlatego zamierzamy pisać. Czy z pożytkiem, czy ku utrapieniu pozostałych użytkowników tego "najlepszego" ze światów, to się dopiero okaże.
Siwmir - wymawia się jak "siwy" lub "siwucha". Dopiero po zatankowaniu na full można zaciągać "sijwmir" , niczym przyjaciele zza Buga.

OD AUTORA STRONY - Byłem, zobaczyłem i wyszedłem żywy... choć nie do końca! Polecam z czystym sumieniem trzymając swoją głowę pod pachą... Dlaczego? Zajrzyjcie, tylko ostrożnie...

Literacka Koalicja Małżeńska zaprasza!PORTAL  culture.pl
prowadzony przez Instytut Adama Mickiewicza został zaprojektowany i uruchomiony w 2001 roku jako wielojęzyczny system informacji o kulturze polskiej. Portal składa się z części encyklopedycznej oraz informatora kulturalnego zawierającego dane o aktualnych imprezach kulturalnych w Polsce i za granicą. Na stronach portalu można znaleźć we wszystkich wersjach językowych łącznie.: około 2500 not biograficznych twórców kultury polskiej, około 2600 opisów dzieł (książek, kompozycji, płyt, dramatów, spektakli teatralnych, filmów), ponad 870 opisów instytucji (muzeów, galerii, sal koncertowych, teatrów, uczelni artystycznych, bibliotek i innych zbiorów), około 220 opisów najważniejszych imprez kulturalnych (festiwali muzycznych, teatralnych, filmowych), prawie 280 artykułów, esejów i syntetycznych opracowań dotyczących wszystkich dziedzin kultury, informacje aktualne, blisko 7100 zarchiwizowanych opisów wydarzeń kulturalnych w Polsce i za granicą. Obecnie portal zawiera blisko 14.100 stron www (we wszystkich wersjach językowych łącznie), ponad 36 200 stron tekstu i blisko 12.500 ilustracji.

Culture.pl


Salonik Literacki Piotra Stanisława Króla - ZAPRASZAMY!

*      *      *

Książka „Czy tędy na wyspy szczęśliwe...” jest dostępna m.in. na półkach księgarni internetowej POEZJA POLSKA. Jeśli chcesz po nią sięgnąć (zapraszam),
KLIKNIJ TUTAJ

Sprzedaż wysyłkową książki prowadzi także Wydawnictwo Komograf, tel.: (0-22) 722-20-30, e-mail: komograf@komograf.com, adres: ul. Sadowa 8, 05-850 Jawczyce. Cena egz. 15 zł, koszt wysyłki wg cennika Poczty Polskiej pokrywa zamawiający.

„Szczęście jest jak motyl. Ścigaj je, a umknie ci.
Usiądź spokojnie, a spłynie na twoje barki.”

Anthony de Mello